خرید سفره یکبار مصرف فیلجون

سفره یکبار مصرف فیلجون

سفره یکبار مصرف 400 گرمی الوان چاپی فیلجون

سفره یکبار مصرف 400 گرمی الوان چاپی فیلجون

سفره یکبار مصرف 400 گرمی الوان فیلجون

سفره یکبار مصرف 400 گرمی الوان فیلجون
سفره یکبار مصرف 400 گرمی فیلجون (مانا الماس فاطمی )

سفره یکبار مصرف 400 گرمی طرح دار فیلجون

سفره یکبار مصرف 400 گرمی شیری فیلجون

سفره یکبار مصرف فیلجون ( مانا الماس فاطمی )
سفره یکبار مصرف 500 گرمی الماس فیلجون (مانا الماس فاطمی )

سفره یکبار مصرف 500 گرمی الماس فیلجون

سفره یکبار مصرف 1 کیلو الوان چاپی فیلجون

سفره یکبار مصرف الوان چاپی 1 کیلویی فیلجون​
سفره یکبار مصرف کاغذی فیلجون

سفره یکبار مصرف کاغذی فیلجون

سفره یکبار مصرف مجلسی طلاکوب فیلجون

سفره یکبار مصرف مجلسی طلا کوب فیلجون​
سفره یکبار مصرف فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

سفره یکبار مصرف الماس لوله ای فیلجون

سفره یکبار مصرف عقیق فیلجون

سفره یکبار مصرف عقیق فیلجون​

خرید سفره یکبار مصرف فیلجون

شرکت تولیدی مانا الماس ، تولید کننده انواع نایلون های پلاستیکی و یکبار مصرف است که محصولات خود را به صورت عمده نیز به فروش می رساند و در شهرهای مختلف نماینده فعال قبول می کند. شرکت فیلجون پلاستیک تولید کننده انواع سفره های یکبار مصرف است که در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می شود.
محصولات مانا الماس عبارتند از انواع سفره های یکبار مصرف ، دستکش نایلونی، کیسه فریزر، کیسه زباله و سلفون.

( جهت خرید سفره یکبار مصرف فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )
سفره یکبار مصرف خرید سفره یکبار مصرف

رومیزی های یکبار مصرف گاهی اوقات به عنوان جایگزینی برای استفاده از سفره های دیگر به دلایل زیست محیطی نادیده گرفته می شوند، یک انگ ناعادلانه در مورد مضر بودن محصولات یکبار مصرف وجود دارد. این همیشه درست نیست، با این حال، طیف وسیعی از رومیزی های کاغذی از کاغذ بازیافتی ساخته شده اند، به این معنی که اثرات زیان بار ناچیزی بر منابع طبیعی دارند. فقط محصولات یکبار مصرف که در تماس مستقیم با غذا / نوشیدنی هستند باید از مقوای درجه یک بکر ساخته شوند، رومیزی های یکبار مصرف در این دسته قرار نمی گیرند.

با توجه به افزایش مشغله کاری خانواده ها که اکثرا در بیرون از منزل فعالیت دارند، دیگر وقتی برای زندگی به شیوه سنتی نداریم. یکی از محصولاتی که کار ما را راحت کرده سفره فیلجون است. این سفره در همه جا به راحتی قابل استفاده است و در دو نوع نایلونی و کاغذی تولید می شود.
قیمت سفره یکبار مصرف طاقه ای نازک از قیمت سفره نایلونی کمتر بوده و مقاومت کمتری نیز دارد. در واقع این محصول بسیار در خانه ها کاربرد دارد. زیرا دیگر نیازی به پاک کردن و شستشوی سفره نیست و می توانید به راحتی آن را دور بیندازید. خرید و قیمت سفره مجلسی نایلونی اعلا به عرض حدودا یک متر و طول متغیر  که 

 با توجه به نیازتان در اندازه های متفاوت می توانید آن را برش بزنید.قیمت سفره یکبار مصرف طاقه ای نازک از قیمت سفره نایلونی کمتر بوده و مقاومت کمتری نیز دارد. در واقع این محصول بسیار در خانه ها کاربرد دارد. زیرا دیگر نیازی به پاک کردن و شستشوی سفره نیست و می توانید به راحتی آن را دور بیندازید. خرید و قیمت سفره مجلسی نایلونی اعلا به عرض حدودا یک متر و طول متغیر که با توجه به نیازتان در اندازه های متفاوت می توانید آن را برش بزنید. فیلجون در تولیدات جدید خود در سفره های یک بار مصرف از طرح سفره یکبار مصرف کودکان رونمایی کرد. این سفره مخصوص کودکان بوده و می توانید زمانی که کودک شما در حال بازی است یا رنگ آمیزی دارد از این سفره استفاده کنید تا کثیف کاری کودکتان شما را اذیت نکند.
انواع سفره یک بار مصرف فیلجون شامل ساده و پرفراژدار است. سفره یکبار مصرف پرفراژدار تفاوتش با سفره های یکبار مصرف ساده در این است که در پرفراژ دار ، خط هایی وجود دارد که می توان سفره ها را از همان نقطه چین ها برش داد. هر کدام از این برش ها برای 4 نفر مناسب است.

( برای خرید سفره یکبار مصرف فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )
عملیات پرفراژ کردن در سفره های تولید شده جزو آخرین مرحله عملیات تولید سفره است.یکی از محصولاتی که کار ما را راحت کرده سفره فیلجون است. این سفره در همه جا به راحتی قابل استفاده است و در دو نوع نایلونی و کاغذی تولید می شود.
محصولات فیلجون شامل سفره یکبار مصرف فیلجون، کیسه زباله فیلجون، کیسه فریزر فیلجون و سلفون محافظ غذا فیلجون می باشد. شما مصرف کنندگان عزیز می توانید جهت تهیه و خرید سفره یکبار مصرف فیلجون با ما 46134191-021 تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش همواره پاسخگوی شما مصرف کنندگان محترم می باشند.

فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )

سوالات متداول

امروزه وسایل و لوازم متفاوتی برای راحتی و سهولت کار بشر بوجود آمده که سفره های یکبار مصرف هم یکی از آنهاست. زیرا با این ایده فوق العاده تحول زیادی بوجود آمده. ما در ادامه به مزایای این کالا می پردازیم:

  • ابعاد مناسب و قیمت سفره یکبار مصرف کیلویی

یکی از ویژگی های این محصول داشتن ابعاد اندازه و ایده آل است. به این منظور که عرض آن حدود یک متر و طول آن دلخواه است که بسته به نیاز خود می توانیم سفره کیلویی را از قسمت پرفراژ یا با قیچی به قطعات مختلف تقسیم کنیم. برخی از محصولات سفره یه بار مصرف با طول 40 و برخی نیز طول بیشتری دارند. ولی اغلب تولیدات ما متراژ بالایی دارند.

  • داشتن کیفیت بالا در  سفره یکبار مصرف سفید ساده

بعضی از سفره های یکبار مصرف کیفیت بالایی دارند و بعضی از کیفیت پایینی برخوردارند. محصولات فیلجون از کیفیت بالا و ضخامت خوبی برخوردارند. داشتن قیمت مناسب برای بسیاری از خریداران سفره نایلونی از اهمیت بسیاری برخوردار است. بعضی از شرکت ها برای اینکه محصولات مقرون به صرفه ای ارائه دهند کیفیت محصولات را پایین می آورند ولی شرکت ماناالماس که کارخانه سفره یکبار مصرف تهران است محصولات خود را به قیمت خوب و با کیفیت بالا به فروش می رساند.

در خرید سفره ضخیم می بایست در ابتدا بدانید که انواع آن چیست و شما برای مصرف خودمانی می خواهید یا برای مهمانی. زیرا این سفره ها طرح ها و جنس های متفاوتی دارد و متناسب با جنس و طرح آن قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت.

قیمت سفره مجلسی متری

خرید سفره یکبارمصرف : این طرح سفره ها به این دلیل که شبیه به سفره معمولی است و طرح های بسیار زیبا و خاصی دارد ، به عنوان سفره طرح دار مجلسی مورد استفاده قرار می گیرند. این سفره ها به دلیل طرح های زیاد در مجالس و جشن های متفاوت و حتی در مراسم های عزا قابل استفاده است. قیمت سفره مجلسی نیز چندان با بقیه سفره ها فرقی ندارد.

آیا سفره مجلسی باید پرفراژ داشته باشد؟

در سفره مجلسی یکبار مصرف چون با ابعاد طویل برای مراسم استفاده می شود، نیازی نیست که پرفراژ داشته باشد چون وقتی سفره باز می شود و وجود پرفراژ باعی شود تا سفره به راحتی جدا شود و نیز ظاهر جذابی نخواهد داشت.

اصلی ترین ملاک در سفره های مجلسی، کیفیت چاپ و ظاهر زیبای آن است، زیرا اگر چاپ کیفیت مطلوبی نداشته باشد نمیتوان آن را سفره مجلسی نامید.

سفره یکبارمصرف کاغذی رولی

این سفره یکبار مصرف زیبا ظاهری بسیار زیبا و خاص دارند. برای خرید سفره یکبار مصرف پیشنهاد می کنیم اینها را امتحان کنید زیرا برای تهیه آن از دستمال کاغذی استفاده شده است و به همین دلیل بیشتر در مهمانی ها و مجالس رسمی از این نوع سفره  استفاده می شود.

تعریف رول

اگرمحصول سفره دولايه به صورت يك تكه و نواري پيوسته باشد به آن رول گفته ميشود.

قیمت سفره یکبارمصرف شیشه ای

برای خرید سفره یبار مصرف شیشه ای این موضوع را نیز باید بدانید که به دلیل نوع موادی که برای این نوع سفره استفاده شده است میتوانید از این سفره برای مهمانی هایتان استفاده کنید.

کاربرد سفره شیشه ای به عنوان رومیزی

آیا آن دسته از رومیزی های چاپ شده را که ضد آب هستند و به میزهای ساده شما ظاهرزیبایی می بخشند، دوست دارید؟ سفره های چاپی ممتاز فیلجون از مواد درجه یک تولید شده اند و می‌توانند از میزهای شما در برابر خراب شدن و خراش‌های تصادفی محافظت کنند. با خط چاپی رنگارنگ و هیجان انگیز ما جلوه ای از درخشندگی جشن را به میزهای ضیافت، میزهای دسر، میز کیک یا میز مهمان می بخشید.

قیمت سفره یکبار مصرف طلاکوب

این دست از سفره های یکبار مصرف طرحهای زیبایی دارند. البته که جنس آنها کاغذی نیست و از نوع سفره های پلاستیکی محسوب می شوند ولی نکته اصلی اینجاست که در این نوع سفره ها طرح هایی طلایی حک شده که زیبایی سفره ها را دوچندان می کند. از این رو می توانید از این سفره ها برای مجالس تان استفاده کنید.

متراژ سفره های یکبارمصرف لوکس و مجلل

این سفره های در رول های 300 یا 400 گرمی تولید می شود و طبق گزینه های زیر دسته بندی می شوند:

  1. سفره یکبارمصرف 9 متری
  2. سفره یکبار مصرف 12 متری
  3. سفره یکبارمصرف 50 متری : این سفره از پرسفارش ترین محصولات به شمار می رود. قیمت سفره  50 متری با توجه به ابعاد و وزن آن بسیار مقرون به صرفه است.

سفره یکبار مصرف ارزان قیمت که جزو سفره های معمولی محسوب می شود،  نسبت به متراژ تولیدی محدودیتی ندارند و رولهای این سفره معمولا 200 تا 700 گرمی است. و متراژ آن بیشتر به این صورت است: سفره  25 متری و 50 متری ، سفره 100 متری

ضخامت سفره یکبارمصرف پلی استر

در این بخش سفره ها را بر مبنای ضخامت معرفی میکنیم. این گزینه ها از ضخامت های پرسفارش در محصول سفره هستند:

  1. ضخامت 12 میکرون برای سفره های لوکس و مجلسی مناسب است.
  2. ضخامت 20 میکرون برای سفره های معمولی مناسب است.
  3. ضخامت 35 میکرون برای سفره های کربنی مناسب است.

وزن های مختلف سفره یک بار مصرف

علاوه بر طول که در سفره های یکبار مصرف ملاک است، برخی سفره ها دارای وزن و گرم های متفاوتی هستند. برای مثال سفره 450 گرمی ، 500 گرمی، 200 گرمی و….. طبعا به خاطر این وزن کیفیت آنها نیز متفاوت می شود. قیمت سفره ۴۰۰ گرمی نیز با توجه به وزن بالای آن متفاوت خواهد بود.

وقتی صحبت از محصولات یکبار مصرف می شود، چه مواردی درباره کیفیت این محصول مهم هستند؟

در پاسخ به پرسش فوق موارد زیر را مطرح می کنیم.

ماده به کار رفته در تولید محصول بهداشتی باشد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و ادامه دار شدن گونه های مختلف این ویروس، قطعا انتخاب محصول با کیفیت که فاقد الودگی باشد در جلوگیری از انتشار بیماری تاثیر دارد. بخصوص که سفره محصولی است که در جمع های خانوادگی استفاده می شود و محصول پرکاربردی به شمار می رود، باید محصولی را انتخاب کنید که از مواد اولیه کاملا بهداشتی ساخته شده باشد.

در سال های اخیر تولید محصولات بی کیفیت نیز زیاد شده است و برخی افراد میزان کربن مواد پلاستیکی را افزایش داده اند که باعث کاهش کیفیت محصول و مضر بودن محصول شده است.

پس در هنگام خرید محصولات یکبار مصرف به نوع مواد اولیه به کار رفته در محصول دقت کنید و حتما از وجود گواهی استاندارد روی محصول مطمئن شوید.

طرح و رنگ بندی محصول : جذابیت سفره در زیبا جلوه دادن سفره غذا اهمیت دارد. هر چه سفره مجلسی تر و شیک تر باشد، میزان پذیرایی از مهمان ها هم افزایش می یابد. بخصوص که دورهمی های شلوغی دارید، میتوانید سفره را طبق رنگ و طرح دلخواه تان انتخاب کنید.

مواد اولیه سفره یکبار مصرف پلاستیکی : برای ساخت و تولید سفره یکبارمصرف درجه یک، 90 درصد از مواد گرانول پلی اتیلن و 10 درصد از کربن استفاده می‌شود و از رنگ نیز برای رنگ آمیزی و ایجاد طرح روی سفره استفاده می‌شود.

استفاده از رنگ مجاز و استانداردرنگ های مورد استفاده در سفره فیلجون از نظر بهداشتی استاندارد بوده و فاقد هر گونه مواد سمی هستند. چون اکثرا وسایل و طروف موقع کشیدن غذا داغ می شوند و این حرارت به سفره نیز منتقل میگردد، وقتی رنگ استفاده شده استاندارد نباشد، آلایندگی و مواد سمی این رنگ ها ممکن است به غذای داخل سفره نفوذ کند و بعدا مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

برای خرید سفره یکبار مصرف فیلجون با در نظر گرفتن این گزینه ها محصولات بسیار باکیفیتی تولید میکند که برای سلامتی مصرف کنندگان عزیز ایمن هستندف پس با خیالی راحت محصولات ما را تهیه کنید و استفاده کنید.

فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )