خرید سلفون محافظ غذا فیلجون

خرید سلفون محافظ غذا فیلجون

خرید سلفون محافظ غذا فیلجون

هرکجا که مواد غذایی وجود داشته باشد سلفون محافظ غذا هم آنجاست. کاربرد سلفون محافظ غذا را در خانه، کافی شاپ، رستوران و هر کجا که مواد غذایی مورد استفاده هست، را می توان دید.

( جهت خرید سلفون محافظ غذا فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )

یکی از اصلی ترین کاربرد های سلفون محافظ غذا در حفظ سلامت و بهداشت مواد غذایی است تا به صورت مستقیم در معرض الودگی قرار نگیرد در حقیقت با توجه با خاصیت چسبندگی که سلفون های محافظ غذا دارا هستند با کاور کردن سطح مواد غذایی مانع از نفوذ رطوبت و هوا به داخل می شوند و از کپک زدن غذا جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر مواد غذایی خواهد شد. از کاربرد های دیگر ان در بسته بندی اشیا هم می توان نام برد.

محافظ غذا مصارف متفاوتی دارد که از جمله آن می توان به بهداشتی بودن غذا اشاره کرد. در واقع زمانی که شما روکش غذا می کشید دیگر زحمت هایتان هدر نرفته و آلوده نمی شود.

آیا سلفون برای غذا بی خطر است؟

سلفون محافظ غذا فیلجون با استفاده از خمیر کاغذ تولید می شود. نه رزین پلاستیکی و همچنین کیسه های سلفون منقبض نمی شوند، اما قابلیت آب بندی حرارتی دارند و مورد تایید FDA و USDA برای مصارف غذایی هستند. تمام کیسه های سلفون شفاف برای مواد غذایی ایمن هستند.

کیسه فریزر فیلجون دارای انواع متفاوتی می باشد و در متراژ های گوناگون نظیر 10 متر، 20 متر، 30 متر، 50 متر و 100 متر می باشند

( جهت خرید سلفون محافظ غذا فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )

سلفون محافظ غذا فیلجون یک انتخاب مناسب برای بسته بندی تکمیلی مواد غذایی است. چرا؟ دلیل آن وزن کم، شفافیت و انعطاف پذیری و خاصیت کشسانی و چسبندگی سلفون محافظ غذا فیلجون می باشد.

در آخر با توجه به  نیاز شما مصرف کنندگان عزیز ما فروش سلفون محافظ غذا فیلجون را علاوه بر به صورت خرد به صورت عمده هم انجام می دهیم.

 هدف تیم مجرب مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) بالا بردن سطح کیفیت و رفاه زندگی شما مصرف کنندگان عزیز است و تمامی  و بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشیم

شرکت مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) در اکثر شهر های ایران دارای نمایندگی فروش می باشد پس جهت خرید یا فروش محصولات یا اخذ نمایندگی فروش فیلجون با ما 021 تماس بگیرید.

دیگر محصولا فیلجون عبارتند از انواع سفره یکبار مصرف ، فویل آلومنیومی، دستکش یکبار مصرف، کیسه فریزر و ….

خرید سلفون محافظ غذا

 محصولات فیلجون شامل سفره یکبار مصرف فیلجون، کیسه زباله فیلجون، کیسه فریزر فیلجون و سلفون محافظ غذا فیلجون می باشد. شما مصرف کنندگان عزیز می توانید جهت تهیه و خرید سلفون محافظ غذا فیلجون با ما 46134191-021 تماس بگیرید.

همکاران ما در واحد فروش همواره پاسخگوی شما مصرف کنندگان محترم می باشند.