کیسه زباله فیلجون

کیسه زباله 200 و 250 گرم فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

کیسه زباله لندنی 200 گرمی فیلجون

کیسه زباله 250 گرمی فیلجون

کیسه زباله 200 و 250 گرم فیلجون ( مانا الماس فاطمی )
کیسه زباله 400 گرم فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

کیسه زباله 400 گرمی فیلجون

کیسه زباله یک کیلویی فیلجون

خرید کیسه زباله فیلجون ( مانا الماس فاطمی )
خرید کیسه زباله فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

کیسه زباله سوپر صنعتی فیلجون

خرید کیسه زباله فیلجون

در هر جایی که رد پایی از بشر باشد مانند خانه، محل کار، دانشگاه ها و مدارس، خیابان ها و … همواره زباله ایجاد می شود و یکی از راه حل ها برای حفظ و رعایت بهداشت و تمیزی استفاده از کیسه زباله هست تا بتوان مدیریت پسماند زباله را داشت. در واقع استفاده از کیسه زباله به یکی از نیاز های همیشگی انسان تبدیل شده است.رها کردن زباله در محیط زیست علاوه بر اینکه اینکه ظاهر زشت و زننده ای را ایجاد می کند به طبیعت هم اسیب وارد می کند و به دنبال ان آسیب های جبران ناپذیری برای بشریت به همراه دارد.

( جهت خرید کیسه زباله فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )
جدا از اینکه برای جمع اوری و جداسازی زباله ها از کیسه زباله استفاده می شود از کیسه زباله بابت موارد دیگیری مانند نگهداری وسایل و استفاده از کیسه زباله در هنگام اسباب کشی و …. کاربرد دارد.کیسه زباله از انواع مختلفی می باشد مانند کیسه زباله بند دار، کیسه زبال لندنی و کیسه زباله رولی.و همچنین جنس کیسه زباله دارای 2 نوع متفاوت می باشد: 1- نایلون (LDPE) : نایلون یا پلی اتیلن سبک 2- نایلکس (HDPE) : نایلکس یا پلی اتیلن سنگین

کیسه زباله فیلجون به صورت رولی و پرفراژ دار هستند و وجود پرفراژ باعث می شود تا به راحتی کیسه های زباله از هم جدا شوند و همچنین به راحتی می توان لبه های کیسه زباله های فیلجون را گره زد.کیسه زباله فیلجون از پلی اتیلن سنگین ساخته شده و از نوع نایلکس می باشد.

کیسه زباله های موجود در بازار دارای کیفیت و درجات مختلف می باشند اما کیسه

 زباله فیلجون با استفاده از مواد اولیه نو و درجه یک دارای کیفیت تولید تضمین شده،دوخت مقاوم و ضخامت متناسب با ابعاد می باشد. انواع کیسه زباله فیلجون به شرح ذیل می باشد:

کیسه زباله یک کیلویی فیلجون، کیسه زباله نیم کیلویی فیلجون، کیسه زباله لندنی فیلجون، کیسه زباله سوپر صنعتی فیلجون، کیسه زباله 200 گرمی فیلجون، کیسه زباله 250 گرمی فیلجون و کیسه زباله 400گرمی فیلجون.

در آخر با توجه به  اینکه روزانه در هر محیطی تولید زباله صورت می گیرد و همین امر ما را بر آن داشته تا فروش کیسه زباله فیلجون را علاوه بر به صورت خرد به صورت عمده هم انجام دهیم.

( برای خرید کیسه زباله فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )

 هدف تیم مجرب مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) بالا بردن سطح کیفیت و رفاه زندگی شما مصرف کنندگان عزیز است و تمامی  و بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشیم

شرکت مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) در اکثر شهر های ایران دارای نمایندگی فروش می باشد پس جهت خرید یا فروش محصولات یا اخذ نمایندگی فروش فیلجون با ما 4613491-021 تماس بگیرید.

دیگر محصولات فیلجون عبارتند از انواع سفره یکبار مصرف ، فویل آلومنیومی، دستکش یکبار مصرف، کیسه فریزر و ….

فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )