خرید کیسه فریزر فیلجون

کیسه فریزر فیلجون

خرید کیسه فریزر فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

کیسه فریزر 100 برگ فیلجون

کیسه فریزر رولی 200 برگ جعبه ای فیلجون

کیسه فریزر فیلجون ( مانا الماس فاطمی )
خرید کیسه فریزر فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

کیسه فریزر چسبی فیلجون

خرید کیسه فریزر فیلجون

کیسه فریزر ها یکی از محصولات پر استفاده و و ضروری هر خانه و آشپزخانه ایست. استفاده از کیسه فریزر دلایل متعددی دارد جهت بسته بندی بهداشتی و نگهداری مواد غذایی در یخچال و فریزر، جلوگیری از نفوذ رطوبت و همچنین محفوظ ماندن مواد غذایی از آلودگی از جمله این دلایل می باشد که در واقع بسته بندی مواد غذایی از اصلی ترین دلایل استفاده از کیسه فریزر ها می باشد.

( برای خرید کیسه فریزر فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )

بنا به دلایل فوق شرکت مانا الماس فاطمی جهت مرتفع کردن نیاز مصرف کنندگان به کیسه فریزر به تولید انبوه کیسه فریزر در نوع های مختلف پرداخته است که در واقع این کیسه فریزر ها در انواع مختلفی تولید می شوند مانند کیسه فریزر نایلونی، کیسه فریزر جعبه ای، کیسه فریزر رولی و کیسه فریزر چسبی.

کیسه فریزر فیلجون ساخته شده از جنس هایدنسیتی پلی اتیلن HDPE می باشد و در برابر پارگی، از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است

کیسه فریزر فیلجون با استفاده از مواد اولیه نو و درجه یک دارای کیفیت تولید تضمین شده و مقاوم و ضخامت متناسب با ابعاد می باشد و همچنین دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو و همچنین مجوز FDA می باشد.

کیسه فریزر های فیلجون به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند به صورت طولانی مدت و کوتاه مدت در درجات منفی فریزر نگهداری کنند.

 بسته بندی کیسه فریزر های فیلجون بصورت متنوع 80، 100، 200، 250 و 500 برگ می باشد. و همچنین با وزن های گوناگون.

( جهت خرید کیسه فریزر فیلجون با شماره 46134191-021 تماس بگیرید )

در آخر با توجه به  اینکه روزانه در هر محیطی تولید زباله صورت می گیرد و همین امر ما را بر آن داشته تا فروش کیسه زباله فیلجون را علاوه بر به صورت خرد به صورت عمده هم انجام دهیم. انواع کیسه فریزر فیلجون به شرح ذیل می باشد:

کیسه فریزر آسان مصرف فیلجون، کیسه فریزر چسبی فیلجون، کیسه فریزر 100 برگ فیلجون و کیسه فریزر 200 برگ جعبه ای فیلجون.

 هدف تیم مجرب مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) بالا بردن سطح کیفیت و رفاه زندگی شما مصرف کنندگان عزیز است و تمامی  و بصورت شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان می باشیم

شرکت مانا الماس فاطمی ( فیلجون ) در اکثر شهر های ایران دارای نمایندگی فروش می باشد پس جهت خرید یا فروش محصولات یا اخذ نمایندگی فروش فیلجون با ما 021 تماس بگیرید.

دیگر محصولات فیلجون عبارتند از انواع سفره یکبار مصرف ، فویل آلومنیومی، دستکش یکبار مصرف، کیسه فریزر و ….

فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )
فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )