درباره فیلجون

فیلجون ( برندی از شرکت مانا الماس فاطمی ) تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات پلاستیکی نظیر سفره یکبار مصرف، کیسه زباله، کیسه فریزر و سلفون محافظ غذا می باشد.

داستان فیلجون ( مانا الماس فاطمی )

فیلجون، سبکی نوین در مدیریت

 

رضا فاطمی

 

روزبه فاطمی

شرکت مانا الماس فاطمی در سال 1388 کار خود را از یک کارگاه بسیار کوچک در منطقه یافت آباد تهران با نام اولیه تولیدی پلاستیک فاطمی آغاز کرد،در آن زمان برادران فاطمی بدون هیچ تجربه ای در صنعت پلاستیک تصمیم به فعالیت و رقابت با بزرگان این صنعت گرفتند.

با تلاش و پشتکار بسیار زیاد و شبانه روزی بعد از 1 سال تولید نایلکس و نایلون را آغاز کردند،از ابتدا هدف و استراتژی مجموعه اشتغالزایی جوانان این سرزمین بوده و هست.

درسال 1392 با برند میزبان و عرضه و معرفی آن به تمام نقاط کشور نامی برای خود در صنعت پلاستیک کشور دست و پا کرد.ایده ها و نبوغ مدیران جوان این مجموعه تا جایی پیش رفت که مبدع محصولی مقرون به صرفه با وزن و کیفیت دلخواه مشتریان بودند و تصمیم گرفتند که سفره 400 گرمی را برای اولین بار به بازار عرضه کنند.

با توجه به اهداف بلند مدت و والای مجموعه “مانا الماس فاطمی” در زمینه اشتغال زایی  هر روز با افزایش میزان تولید و ماشین آلات روز دنیا تعداد پرسنل ما بیشتر و بیشتر شد تاجایی که امروز با بیش از 30 نیروی جوان و تحصیل کرده در سالن های تولید

،افتخار میکنیم که گامی هرچند کوچک در پیشبرد اهداف  و دستورات مقام معظم رهبری برداشته ایم. شرکت مانا الماس فاطمی با توجه به شرایط خاص کشورمان در زمان تحریم برآن شد تا با افزایش صادرات به کشور های همسایه چون عراق، افعانستان، ارمنستان، ترکیه، عمان، امارات و همچنین برای اولین بار به کشور استرالیا با وارد کردن ارز به کشور شرایط نه چندان مناسب تولید را بهبود ببخشد.جوانان با انگیزه مجموعه ما پا را فراتر گذاشتند و نگاهی به کشور های اروپایی نیز داشتند و امروز ما با کشور های اکراین،روسیه و گرجستان نیز قرارداد های تجاری را منعقد نمودیم. 

شرکت مانا الماس فاطمی با بهره گیری از مدیران توانمند و پرسنل تحصیل کرده و تلاشگر در سایر پست های مجموعه هر روز نگاهی به بازار های جدید و تولید محصولات جدید دارد که دراین زمینه بسیار موفق و پیشتاز بوده و امروز با توان تولید بیش از 200 تن در ماه یکی از توانمند ترین شرکت ها در تولید سفره یکبار مصرف می باشد.

در سال 98 شرکت مانا الماس فاطمی از برند جدید خود بنام فیلجون در زمینه محصولات یکبار مصرف رونمایی کرد. این محصولات با کیفیتی عالی و بی نظیر به بازار عرضه شدند و استقبال بی نظیری از آنها شده است. خرید سفره یکبار مصرف از کارخانه فیلجون مستقیما امکان پذیر است

فیلجون ( شرکت مانا الماس فاطمی )
0
سابقه فعالیت
0
تنوع محصول
0
کشور در سراسر جهان
0
نمایندگی در کل کشور