اهمیت انتخاب سفره مناسب

سفره یکبار مصرف مناسب

ممکن است شما فکر کنید سفره های یکبار مصرف (disposable tablecloth) فقط زمانی استفاده می شوند که افراد می خواهند غذا میل کنند و این به خاطر وجود کلمه میز است اما می بایست به این نکته توجه کنیم که مصارف زیادی را در مراسم و زمانهای مختلفی را در بر میگیرد. از مصارف آن می توان به استفاده آن به عنوان زیر انداز برای تمیز کردن سبزی و یا به عنوان فرش در مسافرتها و همچنین هنگامی که دیوارها و یا خانه را رنگ میزنیم اشاره کرد.  

سفره ها و رومیزی های یکبار مصرف بسته به میزان جذابیت و طرحهای خود می توانند به عنوان رومیزی در میزهای  پذیرش مهمانیها استفاده شود و یا به عنوان رومیزی در اتاق ناهارخوری، کاور کابینت ها و در نتیجه وسیله ای برای تمیز نگه داشتن سطوح استفاده شوند. تعداد متنوعی از این سفره ها در جشنها، مراسم عزاداری و مراسم های دیگر استفاده می شوند که می بایست بسته به نوع موقعیت در استفاده از رنگ آنها نیز دقت کرد.

ویژگی های سفره های یکبارمصرف 

سفره یکبار مصرف با کیفیت مناسب

  • انواع مختلف سفره های یکبار مصرف بیشتر از انواع دیگر سفره ها در بین مصرف کنندگان عمومیت دارد و دشوار است که بیشترین مصرف آن را مشخص و تعریف نماییم چرا که موارد استفاده آنها متفاوت است. این طیف مصرف شامل مصارف خانگی، تمیز کردن سبزیجات و یا مواد غذایی ( استفاده به عنوان زیر انداز) استفاده در شرکتها و کارگاهها می شود.
  • سفره های یکبار مصرف محصولی است که نیاز به شستشو نداشته و بلافاصله پس از استفاده دور انداخته می شوند. ویژگی که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری در مقابل مایعات مختلف است. البته این نکته را باید در نظر بگیریم که به هیچ عنوان این سفره ها را در طبیعت رها نکنیم و باعث آلودگی محیط زیست نشویم بلکه آنها را از بین زباله های دورریز دیگر جدا نموده تا به چرخه استفاده مجدد بازگردانده شوند.

انواع مختلفی از سفره های زیبای یکبار مصرف تولید شده که مواد اولیه هر کدام متفاوت می باشد که مسلما قیمت آنها بر اساس کیفیت ونوع مواد اولیه متفاوت است.البته شما به هنگام خرید می بایست از خرید محصول ارزان و بدون لوگو خودداری کنید زیرا استفاده از این محصولات سلامت شما را به خطر می اندازد. برای خرید سفره های یکبارمصرف به هدف خرید خود دقت کنید تا محصول خریداری شده هم نیازهای شما را براورده کند و هم مقرون به صرفه باشد.

سفره های یکبارمصرف محصولات بسیارمناسب و ساده ای هستند که دور ریخته می شوند و آماده سازی میزها با استفاده از این سفره ها بسیار آسان است بعد از هر بار مصرف آن را از روی میز بردارید و میز را تمیز کنید که با این روش در هزینه شستشو صرفه جویی به عمل می آوریم.

سفره پلاستیکی یکبارمصرف که بیشتر به صورت رولی هستند می توانند به عنوان بهترین انتخاب برای شما در گردهمایی های دوستانه استفاده شوند و این قابلیت را دارند تا میزها را در اشکال مختلف اعم از بیضی، دایره ای شکل، و مستطیل شکل بپوشانند که در رنگهای متنوع مثل آبی شطرنجی ، سفید ، مشکی و....قابل دسترسی هستند. 

برای هرموقعیت خاص پک های خاصی از سفره های جذاب فیلجون را می توانید استفاده کنید برای حمل آسان در کیف و بردن آن به سفرهای کوتاه و پیک نیک می توانید از آنها استفاده نمایید با استفاده از این محصولات زمان خود را برای تمیز کردن میز بعد از مهمانی ها هدر نمی دهید  چرا که تمیز کردن میزها چیزی است که معمولا افراد آن را دوست ندارند ومسلما دوست دارند وقت بیشتری را با دوستان خود بگذرانند.

در اینجا داشتن یک سفره یکبارمصرف با کیفیت و زیبا که بتوان به راحتی از آن استفاده کرد حائز اهمیت است.البته دلایل دیگری را هم می توان  نام برد که چرا انتخاب این محصول اهمیت دارد که عبارتند از : قابل بازیافت بودن، مناسب برای همه سایزهای میز کوچک، متوسط و بزرگ، محافظت سطح میز از آب، خراش و نفوذ مایعات.

چند منظوره بودن سفره های یکبار مصرف

سفره یکبار مصرف چند منظوره

  • استفاده از این محصول فقط برای مهمانی ها نیست بلکه به عنوان دکور و زیبایی میز نیز به کار می رود، استفاده در هنگام غذا خوردن در داخل یا خارج از منزل
  • انجام کاردستی و کارهای هنری با آن
  • استفاده به عنوان رومیزی تک رنگ و یا شطرنجی برای میهمانی هایتان
  • سایزهای مناسب و عالی
  • پوشش دهی میزها در سایزهای مختلف ، مقرون به صرفه،نفوذ ناپذیری در مقابل مایعات
  • محافظ مناسب میز در مقابل خراش،لکه ها و اشعه خورشید
  • سهولت در نظافت به هنگام میزبانی

از آن با خیال راحت استفاده کنید چه در هنگام مهمانی ها و چه وقتی که از آن به عنوان زیرانداز استفاده می کنید چرا که دغدغه تمیز کردن چیزی را ندارید. این سفره ها تنوع بسیار زیادی در سبک و رنگ دارند و می توانند متناسب با مراسم شما مورد استفاده قرار گیرند.

سعی کنید با استفاده از پکیج بزرگتر و کاملتر ما در هزینه خود صرفه جویی نمایید چون می توانید با خرید پکیج کامل در هر نوع  و هر سایز میزی از آن استفاده نمایید.

فیلجون محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ای را تولید و عرضه می کند . شما می توانید با پکیج های ما هم تعداد بیشتری سفره خریداری کنید و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد 

 


ثبت نظرنظرات

Default User Avatar رزا

https://manaalmas.com محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه ای را تولید و عرضه می کند . شما می توانید با پکیج های ما هم تعداد بیشتری سفره خریداری کنید و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد