خرید سفره یکبار مصرف مناسب برای استفاده

چرا باید در خرید سفره یکبار مصرف مناسب دقت کنیم؟

سفره یکبار مصرف در ایران بیشتر برای مهمانی ها و مجالس استفاده می شود. البته با بروز کرونا و نیاز مبرم به ضدعفونی مکرر مصرف سفره یکبار مصرف نیز به طبع افزایش یافته است. حتی رستوران ها و تالارها نیز از سفره یکبار مصرف استفاده می کنند تا مجبور نشوند در هر بار میزها را ضدعفونی کنند.

در زمان خرید سفره یکبار مصرف مناسب علاوه بر طرح و رنگ سسفره حتما به کیفیت و جنس سفره یکبار مصرف دقت کنید. چون با خرید سفره یکبار مصرف بی کیفیت که از مواد نامناسب و با روش های غیراستاندارد تولید شده چه بسا مشکلات سلامتی را برای خود و خانواده تان ایجاد کنید. در این مطلب میخواهیم نکات مهم خرید سفره یکبار مصرف مناسب را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

انواع سفره یکبار مصرف از نظر جنس و رنگ

خرید سفره یکبار مصرف را بیشتر چه کسانی دارند؟

خرید سفره یکبار مصرف مناسب

چند سال قبل خانواده های ایرانی عادت داشتند سفره های ضخیم و بادوامی را بخرند که سال ها جوابگو باشد و انگار نشستن دور این سفره ها و تناول غذا عادت خاصی شده بود. اما در حال حاضر استفاده از سفره یکبار مصرف بشدت افزایش یافته  اکثر مادران ترجیم می دهند از این سفره استفاده کنند تا کار تمیز کردن و جمع کردن سفره لااقل از کارهایشان کم شود.

راحتی استفاده از سفره یکبار مصرف این است که شما به راحتی می توانید در هر جایی این سفره را با خود ببرید و بعد از استفاده به راحتی آن را دور بیاندازید.

بهترین برند سفره یکبار مصرف در ایران 

به دلیل اهمیت این سفره ها که مستقیما با سلامتی افراد سر و کار دارد، حتما در زمان خرید سفره یکبار مصرف به نام تولید کننده آن دقت کنید. و موارد زیر را درنظر بگیرید:

  1. متناسب با نیازتان عرض سفره را انتخاب کنید
  2. سفره یکبار مصرف انتخابی نباید بوی بدی داشته باشد
  3. ضخامت سفره طوری باشد که به راحتی پاره نشود.
  4. سفره هایی که با دست کشیدن روی آن رنگشان پاک می شود را نخرید
  5. حتما در بسته بندی محصوص باشد

نکته مهمی که درباره خرید سفره یکبار مصرف وجود دارد این است که اگر با کشیدن دست روی آن رنگ سفره جدا شود یعنی اینکه انی رنگ به آسانی وارد غذا خواهد شد، بخصوص اگر روی این سفره ها نان بگذاریم این گرما واکنش شیمیایی را ایجاد می کند که سبب جذب فلزات سنگین موجود در رنگ ها در بدن می شود.

به دلیل تنوع استفاده از این محصول، امروز حتی در میمانی های مجلل مانند عروسی ها و جنش های تولد نیز از سفره یکبار مصرف استفاده می کنند.

اگر دورهمی ساده ای دارید و یا برای سفر می خواهید از سفره یکبار مصرف استفاده کنید پیشنهاد می کنیم نوع رولی آن را تهیه کنید که مقرون به صرفه تر است. 

اما اگر می خواهید برای مهمانی های شلوغ سفره یکبار مصرف خریداری کنید بهتر است از نوع سفره یکبار مصرف مجلسی استفاده کنید که نسبت به نوع رولی ضخیم تر بوده و به راحتی پاره نمی شود. اینگونه از کثیف شدن خانه و محل پذیرایی جلوگیری می شود.

کلام آخر درباره سفره یکبار مصرف مناسب

ما در شرکت مانا الماس بهترین سفره یکبار مصرف فیلجون را از مواد درجه یک و با چاپ های حرفه ای تولید می کنیم. محصولات فیلجون در زمینه تولید سفره یکبار مصرف، کیسه فریزر، پلاستیک فریزر و دستکش یکبار مصرف جزو برترین برندهای تولیدی محسوب می شود و با دارا بودن مجوزها و استانداردهای لازم محصول با کیفیتی را برای هم میهنان عزیز فراهم کرده ایم.


ثبت نظرنظرات

Default User Avatar elna

اگر دورهمی ساده ای دارید و یا برای سفر می خواهید از سفره یکبار مصرف استفاده کنید پیشنهاد می کنیم نوع رولی آن را تهیه کنید که مقرون به صرفه تر است.