نکاتی درباره انتخاب سفره بهداشتی

سفره یکبار مصرف جزو محصولات پرمصرف در همه جا به شمار می رود. امروزه حتی در مهمانی خانوادگی و مسافرت ها و مجالس رسمی نیز این محصول طرفداران بی شماری دارد. برای خرید سفره یکبار مصرف گاها نمی توانیم بین تولیدکننده های مختلف انتخاب خاصی داشته باشیم و یا شاید ندانیم چه جنسی از سفره بهداشتی تر است.در این مقاله درباره نکات مهم در زمان خرید سفره یکبار مصرف صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید تا بهترین نوع سفره یکبار مصرف را خریداری کنید.

سفره مجلسی طلاکوب فیلجون با ضخامتی مناسب  وبا طول 12 متر برای استفاده در مراسم ها خیلی ایده آل است. این سفره یکبار مصرف با نقره کوب و طلاکوب چاپ شده و دارای طراحی چشم نوازی برای مصرف کنندگان عزیر است.

همانطور که می دانیم سفره ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از سفره های حصیری، پارچه ای، پلاستیکی و انواع نایلونی یکبار مصرف که نوع پلاستیکی و نایلونی انتخاب بهتری به شمار می رود، چون این نوع سفره ها قابلیت شستشو دارند و رطوبت و آلودگی کف را به خود جذب نمی کنند.

مهمترین نکته انتخاب سفره بهداشتی

سفره های یکبار مصرف فیلجون خود نیز به صورت تک لایه و دو لایه تولید می شوند که نوع تک لایه از جنس پلی اتیلن خالی و نوع دولایه آن از ترکیب پلی اتیلن و کاغذ ساخته می شوند که با وجود اطلاعات سازنده محصول، مجوز بهداشت و پروانه ساخت و استانداردهای مربوطه نشان از بهداشتی بودن کالا است و اگر چنانچه مصرف شما در سفره یکبار مصرف بالا است حتما از خود کارخانه تولید سفره یکبار مصرف مستقیما خرید کنید.

سفره یکبار مصرف 500 گرمی الماس

 

سفره یکبار مصرف طرح الماس دارای وزن بالایی است که نشان از کیفیت عالی این محصول می باشد. این سفره برای مهمانی های ویژه گزینه بسیار عالی است. این سفره از مواد درجه یک ساخته شده و بسیار بهداشتی و تمیز است.

بعد از انتخاب محصول مورد نظرتان لازم است خودتان نیز برخی نکات را درباره سفره بهداشتی رعایت کنید که عبارتند از:

  • هنگام چیدن مواد غذایی و وسایل داخل سفره یکبار مصرف اگر سفره را روی زمین پهن کرده اید، داخل سفره راه نروید.
  • بعد از مصرف حتما وسایل باقیمانده در سفره را بردارید  وچنانچه باقیمانده مواد غذایی مانند استخوان و نان درون آن مانده آنها را هم بردارید و سفره مصرف شده را خالی جمع کنید و در سطل زباله بیاندازید.
  • با این روش از کپک زدن مواد داخل سفره جلوگیری می کنید که با دور انداختن سفره آسیب زایی آن در محیط زیست کمتر می شود.

ثبت نظرنظرات