چگونگی تولید سفره فیلجون

چگونگی تولید سفره فیلجون

دستگاه تولید سفره یکبار مصرف

تولید سفره یکبار مصرف از جمله تولیداتی است که با توجه به میزان مصرف بالا در کشورهای متعددی تولید می شود و البته در تمامی خطوط تولیدی دنیا سعی می شود نیازهای مشتریان برآورده شود و محصول را با بالاترین کیفیت در اختیار متقاضیان قرار دهند.

بدیهی است در هر روند تولیدی دو مرحله مهم و اساسی وجود دارد که عبارتند از : ساخت و تولید و بسته بندی که دستگاههای جداگانه ای این کار را انجام می دهند.

نیازمندیهای تولید (دستگاهها / مواد اولیه)

 اگر در هر نقطه ای از دنیا قصد دارید کسب و کار تولید سفره یک بار مصرف را انجام دهید می بایست دستگاههای ذیل را خریداری و نصب کرده و با توجه به اصول و روش استاندارد تولید خود را آغاز نمایید.

  • دستگاه اصلی که به عنوان مرکز خط تولید شما به حساب می آید .
  • طرح و نقش سفره های یکبار مصرف از عوامل مهم به شمار می آیند چرا که با توجه به مصارف گوناگون در موقعیتهای مختلف طرح و رنگهای متنوعی تولید می شود پس داشتن دستگاه چاپگر از الزامات تولید می باشد.
  • دستگاهی که بتواند نقطه چین و دوخت را روی سفره ایجاد کند.
  • فراهم کردن نیروی باد به عنوان نیروی محرکه  برای دستگاه اصلی تولید که توسط پمپ باد تامین می شود.
  • مواد اولیه می بایست با فرمول مناسب با هم مخلوط شوند که دستگاه همزن این نیاز را برطرف می کند.
  • در پایان تولید هر محصولی ضایعات به جا مانده جز لاینفک تولید است گاهی این ضایعات مجددا می توانند استفاده شود داشتن دستگاه بازیافت این نیاز را برآورده می کند.

 

مواد پلیمری و انواع رنگها از مواد اولیه تولید این محصول می باشند.

روند تولید سفره فیلجون یکبار مصرف

  • بدیهی است در ابتدا تمام مواد با فرمول خاص با هم میکس می شوند مرحله بعد وارد شدن مواد به مخزنی است که در دستگاه تولید اصلی قرار دارد مواد کاملا به صورت مذاب درآمده و نهایتا شکل حباب مانند به خود می گیرد و از محفظه دستگاه بیرون می آید و تقریبا در این مرحله محصول آماده طرح و رنگ است . لازم به ذکر است دستگاه تولیدی اصلی می بایست قادر باشد سایزهای مختلف متقاضیان  دربازار کشور را برآورده سازد.
  • مرحله چاپ و طرح مرحله ای است که تقریبا محصول ما آماده عرضه به بازار می شود البته قبل از آن بر روی سفره های یکبار مصرف  پرفراژ  ایجاد می شود تا هر مشتری بتواند به مقدار لازم از رول سفره استفاده کند.
  • در اغلب کارخانه ها تولید سفره یکبار مصرف به صورت رولی است و در بسته بندی کارتنی به بازار روانه می شود . تاریخ تولید، مصرف،  نشانه های استاندارد، قیمت، لوگوی کارخانه تولید کننده و پیامهای تبلیغاتی معمولا بر روی بسته محصول درج می شود.

کیفیت تولید سفره های یکبار مصرف

از آنجایی که کیفیت هر محصول برای مصرف کنندگان بسیار مهم است تولیدکنندگان در هر نوع کسب و کاری که باشند متعهد هستند محصول نهایی را با کیفیت قابل قبول در اختیار مشتریان قرار دهند .کیفیت باعث ایجاد رقابت می شود و در این رقابت برنده کسی است که مفهوم کیفیت را درک کرده و آن را بکار گرفته است.کیفیت بالاتر محصولات فیلجون مشتری بیشتر و طبیعتا فروش و سود بیشتررا برای تولید کننده به ارمغان می آورد.


ثبت نظرنظرات