کاردستی با لوله سفره یکبار مصرف

کاردستی با لوله سفره یکبار مصرف

همانطور که از اسم آن مشخص است ساخت هر گونه شی با دست جهت استفاده و یا به عنوان دکوراسیون را کار دستی می نامند. برای ساخت کاردستی با لوله سفره به لوله این سفره و قیچی و چسب و کاغذ رنگی و.... نیاز داریم.

کاردستی با کاردستی با رول سفره ی یکبار مصرف

علاوه بر اینکه خود محصول سفره یکبار مصرف کاربردهای بسیاری دارد از لوله وسط سفره نیز که معمولا مقوایی است می توان به عنوان ابزاری برای درست کردن کاردستی استفاده کرد ما در ادامه میخواهیم به برخی از موارد استفاده از لوله سفره یکبار مصرف بپردازیم:

 • می توانید با چند وسیله ساده مثل چسب و قیچی به عنوان ابزار کار از این لوله که اندازه مناسبی هم دارد یک جامدادی درست کرد و آن را روی میز تحریر قرار داد . جامدادی سبک و کم هزینه برای نگهداری لوازم تحریر.
 • گاهی درون خانه های آپارتمانی گل و گیاهان مختلفی نگهداری می شود یک گلدان زیبا با استفاده از این لوله بسازید و گلهای خود را درون آن قرار دهید حتی می توانید این گلدان را با استفاده از گلهای مصنوعی برای دکور منزل خود استفاده نمایید.شما می توانید درون آن را با یک تلق خوب بپوشانید و به عنوان گلدان استفاده کنید.

کاردستی با لوله سفره یکبار مصرف

 • از این لوله برای ساختن انواع و اقسام عروسک،  بستنی، درخت و گل، اشکال میوه و حیوانات استفاده کنید . به عنوان مثال زنبور، پروانه پنگوئن، گربه و انواع ادمکها با قیافه های مختلف
 • کاردستی با رول سفره یکبار مصرف بعدی شما می تواند  ساخت یک عروسک کاموایی باشد یک گلوله کاموا و یا نخ که به دور این لوله پیچیده شده باشد و به طرح یک عروسک از آن استفاده کرد هم کاربرد دارد و هم یک نوع دکور محسوب می شود. شما می توانید به راحتی برای کودکان خود عروسک های متنوعی را بسازید.
 • بازی خانه سازی سرگرمی بسیار محبوبی بین کودکان است می توانید لوله ها را رنگ آمیزی کنید و به عنوان اجزای خانه سازی از آن استفاده کنید البته با این لوله ها می توانید برجهای بلند بسازید که با اینکار می توانید روی تمرکز دلبندتان کار کنید و آن را بالا ببرید.

پایه موبایل با لوله سفره یکبار مصرف

 • برای درست کردن کاردستی با سفره یکبار مصرف لوله سفره را با ظرافت برش دهید( در وسط آن یک برش کوچک ایجاد کنید و طول آن را می توانید  کوتاهتر کنید) و برای آن یک پایه کوچک بسازید به صورت افقی روی میز قرار دهید و به عنوان هولدر( استند ) گوشی تلفن از آن استفاده کنید. به جای استفاده از یک هولدر موبایل گران قیمت می توانید با کمترین هزینه یک هولدر موبایل برای خود داشته باشید.
 •  سیم شارژر و یا سیم لپ تاپ خود را جمع شده و منظم جمع کنید و نگه دارید. با لوله سفره یکبار مصرف این کار دستی را انجام دهید. شما می توانید به راحتی سیم شارژر را درون آن بگذارید تا دیگر گره نخورد. این روش با کمترین هزینه قابل اجراست.
 • درهای یخچال همیشه تزیین می شوند می توانید کاردستی های خود  را با استفاده از این لوله ها انجام دهید و بر طبق سلیقه خود درب یخچال خود را تزیین نمایید. وقتی شکل مورد نظر را با لوله ها درست کردین می توانید یک آهنربا به آن بچسبانید و آن را به در یخچال بزنید.
 • کاردستی با لوله سفره خود را با استفاده از رنگها ؛ نقاشی و طرح بر روی این لوله ها انجام دهید و به عنوان تزیین روی میز کار میز غذاخوری و جاهای دیگر استفاده کنید.
 • ساختن تلفن با وصل کردن این دو لوله به سر و ته یک نخ که یکی با آن صحبت می کند و دیگری از طرف دیگر آن می شنود کار دستی بسیار ساده و زیبا مخصوصا برای کودکان است. با این کار خلاقانه می توانید کودک خود را تا ساعت ها سرگرم کنید.
 • به راحتی به کودک خود یک دوربین هدیه هدید. شما می توانید با درست کردن دوربین با دو عدد لوله سفره یکبار مصرف به عنوان یک کاردستی محسوب می شود. 

کاردستی برای کودکان با سفره یکبار مصرف

 • لوله ها را با مهارت خود به شکل تاج درآورید تا بچه ها از آن برای استفاده در بازی ها و یا تولد هایشان استفاده کنند. برای اینکار شما به یک قیچی نیاز دارید تا نوک آن را به صورت هفت هشتی برش دهید تا شبیه به یک تاج شود.
 • لیوان و فنجان از وسایل مورد نیاز برای بازی دختر بچه ها است با استفاده از لوله های سفره یکبار مصرف برایشان این اشیا را درست کنید.
 • یک لوله کامل را به حلقه های کوچکتر برش بزنید و دور دستمال سفره های سرمیز غذا خوری بیندازید با این کار دستمالها مرتب درون حلقه ها قرا می گیرند و شما حلقه های دستمال سفره دارید. برای اینکه زیبا تر و منحصر به فرد تر باشد شما می توانید این مقوا های حلقه حلقه شده را رنگ زده و به آن مروارید بچسبانید. در این صورت دستمال سفره شما بسیار زیبا خواهد شد.

اینها بخشی از خلاقیت با لوله سفره یکبار مصرف است. شما چه ایده هایی دارید ؟؟؟می توانید با ما به اشتراک بگذارید.

 

 


ثبت نظرنظرات

Default User Avatar ابراهیم

ممنون از مقالات خوبتون


Default User Avatar هدیه

ممنون از مقاله تون