5 کاربرد سفره های یکبار مصرف

5 کاربرد سفره های یکبار مصرف

من عاشق لوازم بسته بندی مهمانی و هدیه هستم که ارزان و همه کاره هستند! به همین دلیل است که طرفدار سفره های پلاستیکی یکبار مصرف و ساده هستم. کاربردهای بسیار متفاوت و خلاقانه ای برای آنها وجود دارد. و وقتی کار با آنها تمام شد، می توانید آنها را دور بیندازید. لازم نیست نگران لکه شدن آنها باشم یا وقتی از آنها استفاده نمی کنم کجا آنها را ذخیره کنم. امروز می خواهم 5 کاربرد سفره های یکبار مصرف را با شما به اشتراک بگذارم.

زمانی که می خواهید سفره یکبار مصرف را برای ساختن این کارها بخرید دقت کنید که سفره یکبارمصرف با ضخامت بالا را خریداری کنید. خرید سفره یکبار مصرف ارزان قیمت و ساده زیاد توصیه نمی شود، چون مجبور می شوید آنها را چندین مرتبه تا کنید تا به ضخامت مورد نظر برسید.

5 کاربرد سفره های یکبار مصرف -ساخت سفره سفارشی 

اگر میخواهید سفره مورد نظرتون درست کنید ابتدا یک بسته سفره ساده با رنگی که دوست دارید باید بخرید و این سفره یکبار مصرف بهتر است فاقد چاپ هرگونه طرحی باشد. سپس سفره طرح داری با چاپ دلخواه تون بخرید. من ایده رو برای تولد بچه هام استفاده کردم . کار خیلی جالبی بود. با قیچی طرح های سفره های چاپ شده رو جدا کردم و روی سفره ساده ای که خریداری کرده بودم با چسب چسباندم. در نهایت یک رومیزی خیلی زیبا داشتم.آنها فوق العاده زیبا شدند و درست کردن آنها بسیار آسان بود!

می توانید این کار را با هر رومیزی چاپ شده انجام دهید. همچنین می توانید یک تصویر یا لوگو را از روی کاغذهای تبلیغاتی یا برچسب های آماده جدا کنید تا روی سفره های خود استفاده کنید. برای شخصی‌تر کردن آنها، سعی کنید عکس‌ها را چاپ کنید و آن‌ها را به سفره‌ها وصل کنید.

ساخت لوازم تزئینی با سفره پلاستیکی

این شیوه هم برای مراسم تولد بسیار جالب است. سفره های یکبار مصرف ساده و رنگی را خریداری کنید و آنها را در اتاقی که می خواهید جشن تولد فرزندتان را بگیرید، روی دیوار بچسبانید تا اتاقی رنگی داشته باشید و البته از بشقاب های یکبار مصرف رنگی هم باید استفاده کنید، بعد از خرید وسایل لازم برای این کار، دیوارها را که با سفره یکبار مصرف ساده پوشاندید، بشقاب هایی که طبق رنگ این سفره ها خریداری کرده اید را به صورت منظم در یک ستون روی سفره با فاصله منظم بچسبانید تا شکلی مانند لگوی خانه سازی داشته باشید.اینها یک راه عالی برای ایجاد یک احساس کلی از احاطه شدن توسط لگوها بود و در عین حال اتاق را بسیار شاداب می کرد.

ایده های بی پایانی برای تزئین با کاردستی با سفره یکبار مصرف وجود دارد. اگر می خواهید روی دیوار طرحی ایجاد کنید یا به رنگ زمینه ای متفاوت با رنگ دیوار خود نیاز دارید، از این سفره ها استفاده کنید. این یک راه آسان برای تغییر موقت رنگ دیوارها، سقف یا هر منطقه دیگری است که همگی نشان دهنده کاربرد سفره های یکبار مصرف هستند.

ایجاد هارمونی رنگ بندی در وسایل مورد استفاده

ایجاد هارمونی رنگ بندی در وسایل مورد استفاده

در ادامه معرفی کاربرد سفره های یکبار مصرف می‌توانید از سفره‌های پلاستیکی برای تغییر موقت رنگ بسیاری از چیزها، نه فقط دیوارها، استفاده کنید. من چند ظرف پلاستیکی دارم که تقریباً برای همه مهمانی هایم از آنها استفاده می کنم. مشکل این است که آنها همیشه با طرح و رنگ چیمدان من برای  مهمانی هایم مطابقت ندارند. وقتی این اتفاق می افتد، من به سادگی رنگ وان ها را با یک سفره تغییر می دهم. من یک سفره پلاستیکی متناسب با طرح و رنگ دلخواهم می‌گیرم و ظروف مورد نظرم را در آن می‌پیچم. فقط یک دقیقه طول می کشد تا ظاهر ظرف کاملاً تغییر کند. و وقتی مهمانی تمام شد، فقط سفره پیچیده شده را باز می کنم.

5 کاربرد سفره های یکبار مصرف برای کاغذ کادو

کاغذ بسته بندی می تواند گران باشد. و به نظر می رسد که هر بار که نیاز به بسته بندی یک هدیه دارم، کاغذ کافی یا پاکت هدیه مناسب ندارم. یک سفره پلاستیکی می تواند جایگزین بسیار خوبی باشد. برش آن آسان است و می توانید از نوار بسته بندی کادویی معمولی خود روی آن استفاده کنید. فقط کافی است هدیه را به همان شکلی که از کاغذ کادو استفاده می کنید در آن بپیچید. این یک گزینه عالی است.

خرده ریزهای سفره یکبار مصرف برای بسته بندی وسایل شکستنی

گاهی نیاز داریم تا وسایل خانه را به خصوص زمان اسباب کشی طوری بسته بندی کنیم که نشکند، سفره های یک بار مصرف گزینه بسیار خوبی برای این کار هستند، کافی است سفره ها را به قطعات ریز خورد کنید و درون جعبه های بسته بندی بریزید.

سفره یکبار مصرف به عنوان محافظ فرش و کف منزل

یک کاربرد سفره های یکبار مصرف این است که وقتی دارید نقاشی می کشید یا با وسایلی کار می کنید که ممکن است باعث خراب شدن فرش ها یا کف زمین خانه شوید، فقط کافی است کف یا میز مورد نظر را با سفره های کیبار مصرف بپوشانید و وقتی کارتان تمام شد آنها را جمع کنید و در سطل زباله بیاندازید.


ثبت نظرنظرات