خلاقیت با سفره یکبار مصرف چگونه است؟

خلاقیت چیست ؟

خلاقیت به معنی داشتن توانایی است که با استفاده از این توانایی بتوان فکر کرد و از آنچه که داریم چیز جدیدی به وجود بیاوریم .

 

خلاقیت با سفره یکبار مصرف

بیایید نگاهی بیندازیم به خلاقیتهایی که می توانیم با داشتن سفره های یکبار مصرف ساده و یا رنگی انجام دهیم:

    • همه ما برای فرزندانمان جشن تولد برگزار می کنیم و قطعا برای رومیزی از سفره های یک بار مصرف استفاده می کنیم ولی ممکن است با باز کردن سفره یکبار مصرف و دیدن لوگوی کارخانه در لبه های سفره از استفاده آن بر روی میزهای تولد فرزندتان منصرف شویم !! نگران نباشید وقت آن است کمی خلاقیت داشته باشید و با حوصله لوگوی کارخانه را از دور سفره برش بزنید و می توانید مثلا کلمه تولدت مبارک و یا اسم فرزندتان را با کاغذهای رنگی کوچک بر روی سفره بچسبانید این کار خلاقیت محسوب می شود و هم صرفه جویی در هزینه شما است که مجبور نشوید دوباره سفره  (رومیزی ) بخرید.

  • روش دیگر برای ایجاد خلاقیت استفاده از سفره های یکبار مصرف رنگی ( تک رنگ) برای ایجاد دکوراسیون روی دیوار خانه و یا مهد کودک می باشد مثلا می توانید نمونه رنگین کمان را که هم رنگهای شادی است و هم برای کودکان جذابیت دارد روی دیوار انجام دهید. ایده در مورد انجام دکوراسیون با سفره های یکبار مصرف نامحدود است و بستگی به سلیقه شخصی هر فردی دارد. استفاده دکور در اتاق کودک ؛ دکوراسیون انواع جشنها ؛ دیوارهای مهد کودک و.....

 

  • ایجاد هماهنگی  و تغییررنگ ظروف: فرض کنید شما یک کاسه زرد رنگ دارید و درون آن میخواهید کالا و یا میوه زرد رنگ قرار دهید و میخواهید رنگ ظرف و آن چیزی که در آن قرار می دهید یکی باشد و یا احیانا ظرف شما با وسایل دیگرتان همخوانی ندارد اینجاست که سفره یکبار مصرف رنگی می تواند برای شما به عنوان یک  پوشش مناسب به کار رود و ظرف را با استفاده از آن به رنگ دلخواه خود درآورید.

  • شاید برای همه ما پیش بیاید که بخواهیم هدیه ای را بسته بندی کنیم و دسترسی به خرید کاغذ کادو نداریم بهترین گزینه برای این کار در مواقع ضروری این است که بتوانید با ظرافت و به صورت زیبا از سفره یکبار مصرف به عنوان کاغذ کادو استفاده نمایید و همراه آن خلاقیت را نیز به عزیزانتان هدیه کنید.

 

  • تا به حال شده هدیه های خود را درون یک سبد و یا جعبه قرار دهید؟ کف سبدتان را با سفره یک بار مصرف خوش رنگ پوشش دهید .
  • همه ما ظروف و اشیا شکستنی داریم که معمولا پس از استفاده مثلا برگشت از سفر آنها را کنار می گذاریم برای اینکه این اشیا را از آسیب حفظ کنیم و در واقع آنها را بسته بندی کنیم سفره های یک بار مصرف برای آن کار عالی است فقط کمی خلاقیت کافی است.
  • کودکان عاشق بازی و سرگرمی هستند و بازی های آنها هر روز تکرار می شود برای اینکه وسیله بازی آنها در عین امنیت کم هزینه  هم باشند یکی از گزینه ها تکه های رنگی سفره های یک بار مصرف هستند که آنها با خلاقیت خود می توانند آن را به اشکال دلخواه خود در آورند.

  • لباسهایتان نیاز به کاور دارند و یا مرتبا کاور لباستان را عوض می کنید ؟ سفره یکبار مصرف را روی لباستان بکشید و مانع نشستن گرد و غبار روی لباسهایتان شوید به همین راحتی !

اینها بعضی از موارد استفاده خلاقانه از سفره یکبار مصرف است. شما چرا پیشنهاد های خلاقانه ای دارید؟؟؟؟

 

 

 

 

 

 

 

 

0 نفر این مقاله را پسندیدند


ثبت نظردسته بندی ها

آخرین نظرات منتشر شده

نظرات