کیسه های همه کاره و کاربرد هر کدام چیست؟

کیسه های همه کاره : کیسه ها هزاران سال است که مورد استفاده قرار می گیرند و با معرفی فناوری و نوآوری های متعددی که در حال حاضر اتفاق می افتد، تکامل یافته اند. کیسه های متنوعی در بازار وجود دارد که برای مصارف مختلف تولید می شوند.

انواع کیسه های همه کاره

1. کیسه های زباله

کیسه های زباله نام های مختلفی دارند اما همگی یکبار مصرف هستند. این کیسه ها با هدف نگهداری زباله یا آشغال ها ساخته شده اند. این کیسه ها برای پوشاندن داخل سطل های زباله یا ظروف زباله برای جلوگیری از تخریب سطل ها استفاده می شوند. این کیسه ها معمولا از پلاستیک ساخته شده اند و بسیار سبک وزن هستند. آنها همچنین برای مواقعی که سطل زباله کثیف یا خیس دارید مفید هستند زیرا می توانید آن را ببندید تا از خروج هر گونه بوی بد از سطل زباله جلوگیری کنید.

2. کیسه های پلاستیکی و کیسه های همه کاره

این نوع کیسه ها در رنگ ها و کاربردهای متنوعی تولید می شوند و همانطور که از نامشان پیداست از پلاستیک ساخته شده اند. این کیسه ها عموماً کیسه های فریزر و ابزار بسته بندی هستند. کیسه های پلاستیکی می توانند چند منظوره در خانه باشند و همچنین می توان آنها را بازیافت کرد.

3. کیسه های آشپزخانه

کیسه های آشپزخانه همان هدفی را دارند که کیسه های پلاستیکی و کیسه های زباله انجام می دهند. می توان از آنها برای ریختن زباله در آشپزخانه قبل از بیرون آوردن آنها یا برای حمل مواد غذایی زمانی که به بازار می روید استفاده کرد.

4. کیسه های تبلیغاتی و کیسه های همه کاره

از کیسه های تبلیغاتی بسیاری از شرکت ها  برای تبلیغات استفاده می کنند و یک کالای هدایایی محبوب در رویدادهای مختلف هستند.

5. نایلون های خرید

این نایلون ها در ابعاد و طرح بندی های مختلف تولید و چاپ می شوند که بیشتر مغازه داران و فروشگاه ها از آنها استفاده می کنند. این کیسه ها همانند مورد 4م جنبه تبلیغی نیز می توانند داشته باشند.


ثبت نظرنظرات