فروش سفره طاقه ای طرح دار

همه چیز در مورد قیمت سفره طاقه ای

کارخانه تولید طاقه سفره یکبار مصرف

سفره یکبارمصرف طاقه ای فیلجون یکی از انواع سفره های تولیدی فیلجون به شمار می رود که از کیفیت و تنوع طرح بالایی برخوردار است. ما در این مقاله می خواهیم بیشتر درباره این نوع سفره برایتان توضیح دهیم با ما همراه باشید :

روش تولید این سفره به گونه ای است که ابتدا مواد اولیه فرمولاسیون را در داخل دستگاه های میکسر می ریزیم تا این سفره ها تولید شوند. البته این نکته قابل اهمیت است. اکثر سفره های یکبار مصرف عرض یک متری دارند ولی سفره های یکبار مصرف طاقه ای به عرض 120 سانتی متر هستند.

همه این سفره ها دارای طرح ها و رنگ بندی های متنوع و زیبایی هستند. در واقع این طرح ها و رنگ ها به گونه ای است که شما می توانید در هر مکان و زمانی از آن استفاده کنید. همچنین ما کیفیت این نوع سفره ها را تضمین می کنیم

این سفره ها هم مانند سفره های یکبار مصرف لوله ای دارای طول متفاوت است که شما بسته به نیازتان می توانید طول مورد نظر خود را برش دهید.

سفره یکبار مصرف طاقه ای چیست ؟ 

همانطور که می دانید سفره ی یکبار مصرف کار را بسیار راحت کرده. شما دیگر لازم نیست سفره پاک کنید یا دو سفره را به هم بچسبانید تا همه مهمان هایتان در آن جا شوند. شما با استفاده از سفره یکبار مصرف می توانید به راحتی به هر اندازه ای که می خواهید سفره را برش زده و پس از مصرف آن را دور بیندازید.

سفره های یکبار مصرف طاقه ای هم همینطور هستند البته با عرض بیشتر . سفره های یکبار مصرف طاقه ای بسیار مرغوب هستند و از مواد اولیه خوب استفاده شده اند و همچنین تمام نکات بهداشتی از جمله تمیزی رعایت شده است.

این سفره ها علاوه بر کیفیت و طرح متنوع ، از مقاومت بالایی نیز برخوردار است. این به این معناست که اگر آب یا نوشابه ای روی سفره ریخته شود اصلا به زیر سفره نفوذ نمی کند. این سفره ها در هرجای خانه نگهداری می شوند زیرا خیلی جاگیر نیستند.

برای خرید طاقه سفره یکبار مصرف و یا لوله ای می توانید با فیلجون تماس بگیرید.  
   


ثبت نظرنظرات