استفاده معمول تا کاربرد خلاقانه کیسه فریزر

کیسه فریزر در آشپزخانه استفاده زیادی دارد  ودر این مقاله می خواهیم درباره کاربرد خلاقانه کیسه فریزر صحبت کنیم.

نگهداری مواد غذایی و میوه در کیسه های فریزر جهت تازه نگهداشتن و مصرف طولانی مدت می باشد. به عنوان مثال می توان میوه ها رو خشک کرد و در کیسه فریزر برای مدت طولانی نگهداری کرد. همینطور دیگر مواد خوارکی را میتوان با استفاده از کیسه فریزر برای طولانی مدت در یخچال یا فریز نگهداری طولانی مدت نمود.

می توان حشراتی مثل مگس را با تکه کردن یک میوه شیرین و قرار دادن در پلاستیک فریزر شکار کرد

کاربرد خلاقانه کیسه فریزر برای سرگرم کردن 

به راحتی می توان با باد کردن کیسه فریزر و باد کردن آن بالنهایی برای کودکان ساخت و آنها را با آن سرگرم نمود ویا با ساخت آدمکهایی و استفاده از ماژیکهای رنگی و حرف زدن به جای آنها با کودکان بازی کنید .

 نگهداری گلهای طبیعی با استفاده از کیسه فریزر

می توان گلهای طبیعی را به راحتی با استفاده از کیسه فریزر نگهداری نمود به اینصورت که انتهای آنها را با پیچاندن در دستمال مرطوب و قرار دادن سرگل در یک کیسه فریزر قرار دهید همچنین می توان برای کاشت بذر در منازل بعداز جوانه زدن  روی آن فریزر قرار دهید با اینکار سطح خاک مرطوب نگهداشته می شود و گیاه زودتر رشد خواهد کرد. در فصل سرما در شب می توان روی گیاهان برای جلوگیری از سرما زدگی با کیسه فریزر پوشاند و صبح روز بعد آن را برداشت.

دیگر کاربرد خلاقانه کیسه فریزر

  • استفاده در نقاشی برای نگهداری ابزارهای مانند قلمو و رنگ برای محافظت و قرار نگرفتن در معرض هوا میتوان آنها را در در داخل کیسه فریزر قرار داد.
  • نگهداری وسایل و ابزارها کیسه فریزر می تواند پیشنهاد خوبی باشد برای جلوگیری از گمشدن و یا زنگ زدگی می باشدمی توان از کیسه فریزر برای بسته بندی محصولات استفاده کرد که راحت ترین و اقتصادی ترین گزینه هست.
  • کیسه فریزر  در زیبایی نیز کاربرد خودش را دارد معمولا بعد از استفاده از ماسکهای خانگی یا کرمهای درمانی می توان برای تاثیر بیشتر ، روی پوست را با استفاده از پلاستیک فریزر پوشاند.
  • سطوح یخچال را می توان با استفاده کیسه فریزر پوشاند با اینکار با تعویض کیسه فریزر بعد از مدتی می توان به راحتی یخچال را تمیز نمود.
  • کاربرد جذاب دیگه در استفاده از کیسه فریزر آبپز کردن تخم مرغ شکسته می باشد به این صورت که پلاستیک را با استفاده از مقدار کمی روغن زیتون یا روغن مایع روغن مالی میکنیم و تخم مرغ را در داخل آن قرار می دهیم و در داخل آب به مدت 3 دقیقه می جوشانیم.
  • و همچنین با استفاده از کیسه فریزر می توان سویسهای خانگی تهیه نمود.

 تهیه کاردستی خلاقانه با کیسه فریز 

سبد بافی با کیسه  فریزر می تواند یکی از روشهای خلاقانه باشد.

تهیه حصیر یا قالیچه پلاستیکی یکی دیگه از روشهای خلاقیت می باشد.

 تهیه طناب پلاستیکی برای طناب بازی هم از روشهای کاربرد خلاقانه می باشد.

 با استفاده از کیسه پلاستیک می توان نخ پلاستیکی قلاب دوزی تهیه نمود.

 

با معرفی موارد بالا و دیگر روشها می توان با استفاده از کیسه فریزر علاوه بر کاربردهای شناخته شده آن در زندگی استفاده های خلاقانه زیادی داشت که نشان از این ابزار پرکاربرد ساده می باشد .

 


ثبت نظرنظرات