کاربرد فویل آلومینیوم

فویل آلومینیومی فقط برای بسته بندی باقی مانده غذاها و پوشش سینی های پخت نیست. ما کاربردهای فوق العاده ای از فویل آلومینیومی در اطراف خانه پیدا کردیم!

کرفس خود را بیشتر تازه نگه دارید


هنگامی که کرفس را به خانه رساندید،  آن را با یک تکه بزرگ فویل آلومینیومی محکم بپیچید. دو تا سه برابر بیشتر از کیسه پلاستیکی دوام می آورد.

 

ظروف نقره خود را جلا دهید


یکظرف را با فویل بپوشانید، آن را با آب سرد پر کنید و 2 قاشق چایخوری نمک را با آن مخلوط کنید. ظروف نقره خود را به مدت پنج دقیقه در این محلول خیس کنید، سپس بردارید، بشویید و با یک پارچه نرم یا حوله کاغذی پاک کنید.

 

 گریل را تمیز کنید

 

یک گلوله فویل باعث می‌شود به سرعت یک گریل از باقیمانده کباب سوخته را جدا کنید.

 

یک تابه گریل یکبار مصرف درست کنید

 

ا برای ماهی و مرغ  یک تکه فویل را با اسپری روغن گیاهی یا زیتون اسپری کنید. چند سوراخ در آن ایجاد کنید، آن را روی گریل بگذارید تا کاملا بپزد،  وقتی شام تمام شد، می توانید مچاله کنید و پرتاب کنید!

قیچی خود را تیز کنید


قیچی کند حوصله شما را سر می برد ؟ کافیسیت یک فویل آلومینیوم را چند تا بزنین و سپس با قیچی کند خود آن را شروع به برش دادن کنید .

 

تعمیر سریع چراغ قوه


آیا چراغ قوه یا دستگاه دیگری که با باتری کار می کند درست کار نمیکند؟ ممکن است فنر محفظه باتری مانند خاصیت خود را از دست داده باشد. کمی فویل را تا کنید و بین باتری و فنر قرار دهید تا اتصال محکم شودکاربرد فویل آلومینیوم در اینجا نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد.


ثبت نظرنظرات